| Tip | încălzire indirectă |
| Capacitate | 195 l |
| Tip control | mecanic |
| Puterea maximă a serpentinei | 70 kW |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical , pe podea |
| Rezervor interior | |
| Garanţie pe rezervor | 5 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1200x600 mm |
| Greutate | 86 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |









