| Tip | electric |
| Capacitate | 40 l |
| Tip control | electronic |
| Putere | 2.2 kW |
| Timp de încălzire | 1:20 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | slim (subţire) |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 708x490x280 mm |
| Țara producătoare | Bulgaria |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |








