| Tip | lampă ventilator |
| Tip lampă | SMD |
| Temperatura de culoare | 2700-6500 K |
| Fluxul luminos | 4050 lm |
| Diametrul ventilatorului | 100 Ø cm |
| Numărul de viteze | 6 |
| Puterea | 35 W |
| Culoare | titan |
| Controlul | Telecomandă |
| Dimensiuni | 31x100 cm |
| Вес | 5.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807606119 |









