| Tip | lampă ventilator |
| Tip lampă | SMD |
| Temperatura de culoare | 2700-6500 K |
| Fluxul luminos | 4400 lm |
| Diametrul ventilatorului | 50 Ø cm |
| Numărul de viteze | 3 |
| Puterea | 38 W |
| Culoare | crom |
| Controlul | Telecomandă |
| Dimensiuni | 20x50 cm |
| Вес | 1.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807571271 |





