| Tip | lampă ventilator |
| Tip lampă | SMD |
| Temperatura de culoare | 2700-6500 K |
| Fluxul luminos | 3500 lm |
| Diametrul ventilatorului | 50 Ø cm |
| Numărul de viteze | 3 |
| Puterea | 30 W |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | negru |
| Controlul | Telecomandă |
| Dimensiuni | 15x50 cm |
| Вес | 3.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807606027 |






