| Tip | combinat |
| Capacitate | 120 l |
| Putere | 2 kW |
| Puterea maximă a serpentinei | 13.5 kW, 8.1 kW |
| Timp de încălzire | 2:37 h:min |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1150x440x467 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |









