| Capacitate | 100 l |
| Putere | 2 kW |
| Tipul elementelor de incalzire | "uscat" |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Garanţie pe rezervor | 7 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 985x470x496 mm |
| Greutate | 37 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
| Cod EAN | 3800879118052 |









