Caracteristici generale
| Capacitate | 80 l |
| Putere | 2 kW |
| Tipul elementelor de incalzire | "uscat" |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 845x470x496 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
Specificațiile și imaginile produsului Boiler electric Tesy GCV6S 80 47 C21 TSRCP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.