Caracteristici generale
| Tip | combinat |
| Capacitate | 100 l |
| Putere | 2 kW |
| Puterea maximă a serpentinei | 13.5 kW,
8.1 kW |
| Timp de încălzire | 2:37 h:min |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 990x490x480 mm |
| Greutate | 38.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |
Specificațiile și imaginile produsului Boiler electric Tesy GCV7/4S 100 44 B11 TSRCP 2SP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.