| Serie | Mersey |
| Lăţime | 180 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Înălţime | 275 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Max. puterea lămpii | 40 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | antracit |
| Specificații | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807529340 |









