Caracteristici generale
| Serie | Milan |
| Diametru | 150 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Înălţime | 290 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență ,
economie de energie ,
LED |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | gri |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Flitz Leuchten Milan (FL570-1W) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.