| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 65 mm |
| Diametru | 500 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2250 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Putere maxima per bec | 25 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
| Producător | Flitz Leuchten |









