| Tip | electric |
| Capacitate | 50 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 1.5 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 2:36 h:min |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 640x490x480 mm |
| Greutate | 16.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 17 kg |
| Producător | Tesy |
| Cod EAN | 2009997910390 |









