| Tip | combinat |
| Capacitate | 120 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 2 kW |
| Puterea maximă a serpentinei | 18.8 kW |
| Temperatură maximă de funcionare | 80 °C |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | vitroceramica |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1150x440x467 mm |
| Greutate | 36 kg |
| Țara producătoare | Bulgaria |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |









