Caracteristici generale
| Tip | cădiţă |
| Dimensiuni | 48x88х22 cm |
| Culoare | gri |
| Material | plastic |
| Forma | ovala |
| Greutate | 1.1 kg |
| Scurgere | da |
| Scaun anatomic încorporat | da |
| Greutate maxima copil | 15 kg |
Alte informații
| Producător | Cam |
| Cod EAN | 2600000089326 |
Specificațiile și imaginile produsului Cădiţă Cam Bollicina U17 Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.