| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 5 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 80x45 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Suprafaţă exterioară | bumbac |
| Conținut | poliuretan |
| Hipoalergic | da |
| Husa detașabilă | da |
| Funcție | leagăne |
| Culoare principală | bej |
| Greutate | 0.8 kg |
| Specificații suplimentare | pliabil |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3801107031204 |









