| Tip | set |
| Material | plastic |
| Vârsta minimă | 6 luni |
| Culoare | albastru deschis |
| Numarul în set | 2 |
| Bol | da |
| Volumul bol | 270 ml |
| Capac | da |
| Lingura | da |
| Dimensiuni linguriţă | 15,4x2,4x0,7 cm |
| Dimensiuni | 10х18,2х6,7 cm |
| Specificații suplimentare | 2 secțiuni în rezervor |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3801302041459 |









