Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | inox ,
melamin |
| Vârsta minimă | 4 luni |
| Culoare | roz |
| Numarul în set | 5 |
| Desen | geometria |
| Farfurie | da |
| Diametru farfurii | 21.7 cm |
| Bol | da |
| Volumul bol | 250 ml |
| Furculiţă | da |
| Dimensiuni furculiţă | 14x2,2 cm |
| Lingura | da |
| Dimensiuni linguriţă | 14x2,2 cm |
| Ceaşcă | da |
| Dimensiuni cana | 7,2x7,7 cm |
| Greutate | 669 gr |
| Dimensiuni | 31х35х9 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare cu microunde | nu |
Alte informații
| Producător | Beaba |
| Cod EAN | 3384349134600 |
Specificațiile și imaginile produsului Set cadou de vesela pentru copii Beaba Pink Grid (913460) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.