| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Numărul de uși | 3 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 196.5 cm |
| Lățime | 118.5 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Culoare fațadă | stejar sonoma/alb |
| Material carcasă | PAL |
| Material fațadă | PAL |
| Design interior | sertare , bara |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gerbor |
| Cod EAN | 2020000321415, 2020000321446 |









