| Tip de curățare | umed , uscat , aduna de lichide |
| Consum energetic maxim | 1300 W |
| Colectare praf | containere , sac |
| Capacitate recipient | 22 l |
| Nivel de zgomot | 71 dB |
| Lungime cablu | 6 m |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Pentru curățarea umedă | da |
| Dimensiuni | 380x370x480 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |









