| Tip de curățare | umed , uscat |
| Consum energetic maxim | 1400 W |
| Colectare praf | containere , sac |
| Capacitate recipient | 3.5 l |
| Capacitatea colectorului pentru umiditate | 5 l |
| Filtru | HEPA H 13 |
| Nivel de zgomot | 85 dB |
| Control de putere | da |
| Lungime cablu | 9 m |
| Raza de funcționare | 12 m |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Pentru curățarea umedă | da |
| Duze suplimentare | duză mică de curățare a tapițeriei |
| Dimensiuni | 350x360x490 mm |
| Greutate | 8.7 kg |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005162567 |









