Caracteristici generale
| Consum energetic maxim | 1800 W |
| Putere aspirare | 430 W |
| Capacitate recipient | 3 litri |
| Colectare praf | sac |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Lungime cablu | 5 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 580x380x400 mm |
| Greutate | 5.5 kg |
| Țara producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu curăţare uscată GoldMaster GM 7575 Black/Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.