Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 70 W |
| Colectare praf | containere |
| Puterea de aspirație | 12000 Pa |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 240 min |
| Autonomie | 25 min |
| Capacitate bateriei | 2000 mAh |
| Perie pentru mobila | da |
| Duze suplimentare | Duză de suflare ,
Perie de suflare ,
Duză de pompă |
| Baterie inclus | da |
| Greutate | 0.4 kg |
| Culoare | roșu |
| În plus | functia suflantei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083122651 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână Yato YT-85687 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.