| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 400 W |
| Colectare praf | containere |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 240 min |
| Capacitate bateriei | 2500 mAh |
| Spații înguste | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Baterie inclus | da |
| Dimensiuni | 471x185x160 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Culoare | albastru |
| În plus | Stație de încărcare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957007687 |









