Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 65 W |
| Colectare praf | containere |
| Puterea de aspirație | 6000 Pa |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 120 min |
| Autonomie | 15 min |
| Capacitate bateriei | 5000 mAh |
| Spații înguste | da |
| Baterie inclus | da |
| Dimensiuni | 260x145x70 mm |
| Greutate | 0.35 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yesido |
| Cod EAN | 6971050266668 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână Yesido VC02 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.