Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 120 W |
| Colectare praf | containere |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 180 min |
| Baterie inclus | da |
| Greutate | 0.8 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.81 kg |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957010366 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână Kraft&Dele KD5158 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.