Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 80 W |
| Colectare praf | containere |
| Capacitate recipient | 0.12 l |
| Puterea de aspirație | 6100 Pa |
| Alimentare | acumulator |
| Autonomie | 20 min |
| Capacitate bateriei | 5000 mAh |
| Spații înguste | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Baterie inclus | da |
| Dimensiuni | 299x73x73 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680858170 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână XO CZ019 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.