| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | radial |
| Max. flux de aer | 2450 m³/oră |
| Consumul de energie | 3000 W |
| Viteza de rotatie | 2900 rp/m |
| Diametru | 257 mm |
| Grad de protecție | 54 IP |
| Culoare | gri |
| Greutate | 38 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Белтехком |
| Cod EAN | 2100000873272 |









