Caracteristici generale
| Formă | dreptunghiular |
| Tipul diodelor | LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 10 W |
| Temperatura de culoare | 6500 K |
| Fluxul de lumină | 800 lm |
| Culoare | negru |
| Clasa de protecție | IP65 |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243031750 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Elmos BQ-FLAP3-10W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.