| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | centrifugal |
| Puterea | 0.12 kW |
| Presiunea aerului de evacuare | 390 Pa |
| Viteza de rotatie | 3000 rp/m |
| Voltaj | 380 V |
| Grad de protecție | 67 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | -20 +50 °C |
| Culoare | negru/gri |
| Țara producătoare | China |
| Dimensiuni | 39х33х12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100000045990, 4841243042190 |









