| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | centrifugal |
| Max. flux de aer | 1340 m³/oră |
| Consumul de energie | 240 W |
| Viteza de rotatie | 2860 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 248 mm |
| Înălţime | 249 mm |
| Lăţime | 590 mm |
| Nivel de zgomot | 53 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Grad de protecție | 44 IP |
| Culoare | gri |
| Greutate | 10.1 kg |
| Țara producătoare | Germania |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |









