| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 405 m³/oră |
| Consumul de energie | 43 W |
| Viteza de rotatie | 1300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 200 mm |
| Nivel de zgomot | 33 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Grad de protecție | 44 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | -30..+40 °C |
| Culoare | gri |
| Greutate | 2.5 kg |
| Țara producătoare | Germania |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |
| Cod EAN | 2009997358574 |









