| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 200 m³/oră |
| Consumul de energie | 36 W |
| Viteza de rotatie | 1300 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Voltaj | 230 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Culoare | alb |
| Greutate | 2.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ventika |
| Cod EAN | 2100000710485, 5907660874796 |









