Caracteristici generale
| Serie | Ariel |
| Lăţime | 140 mm |
| Adâncime | 260 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | economie de energie ,
incandescență ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Alfa Ariel Chrom (22600) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.