Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 160 mm |
| Lungimea | 250 mm |
| Lățime | 60 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | LED ,
halogen |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Alfa Atler Black (62540) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.