| Serie | Rosetta |
| Lăţime | 200 mm |
| Adâncime | 240 mm |
| Înălţime | 220 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | economie de energie , incandescență , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
| Producător | Alfa |









