Aplica de perete îmbină o bază metalică cromată cu cristale fațetate, care reflectă lumina cu o strălucire orbitoare. Designul său aduce o notă de rafinament și lux, fiind alegerea ideală pentru holuri, livinguri, dormitoare sau spații comerciale ce necesită iluminare decorativă și volumetrică.
Combinația materialelor de înaltă calitate asigură un aspect sofisticat și un efect luminos spectaculos, conferind oricărui ambient un aer modern și glamour.
| Serie | Lure |
| Lăţime | 240 mm |
| Adâncime | 210 mm |
| Înălţime | 300 mm |
| Tip patron | G9 |
| Numărul de lămpi | 3 |
| Tip lampă | halogen , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 40 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
| Specificații | Producator: Spania |
| Producător | Cellini |








