| Serie | Clara |
| Lăţime | 130 mm |
| Adâncime | 110 mm |
| Înălţime | 217 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | negru |
| Materialul carcasei | lemn |
| Culoarea carcasei | maro |
| Producător | Dizayno Home |









