Caracteristici generale
| Serie | Elmos |
| Diametru | 120 mm |
| Adâncime | 250 mm |
| Înălţime | 150 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | textil |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | nichel |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243041476 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Elmos DB-FA-0003A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.