| Serie | Elmos |
| Lăţime | 210 mm |
| Adâncime | 275 mm |
| Înălţime | 455 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 700 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 7 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | fumuriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243041001 |









