| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Diametru | 125 mm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Lățime | 860 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | COB LED |
| Fluxul de lumină | 2100 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Putere maxima per bec | 21 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | fumuriu |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243041025 |









