Lustra suspendată Trio Senta R33553106 este un corp de iluminat modern, cu design minimalist, potrivit pentru interioare contemporane, scandinave sau moderne.
Este echipată cu LED integrat (SMD) de 5W, oferind un flux luminos total de aproximativ 2400 lumeni (3×800 lm). Temperatura de culoare neutră de 4000K asigură o lumină naturală și confortabilă pentru utilizarea zilnică.
Indicele de redare a culorilor CRI 80 garantează o redare corectă a culorilor. Funcționează la tensiunea standard de 230V și este destinată utilizării în interior (IP20).
Durata de viață a LED-ului este de până la 30 000 ore, cu aproximativ 15 000 cicluri de pornire/oprire.
Caracteristici:
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Diametru | 100 mm |
| Lungimea | 1500 mm |
| Lățime | 600 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 2400 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Putere maxima per bec | 15 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | crom , alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807685831 |









