Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 2 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 10 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | plastic |
| Înălţime | 120 mm |
| Dimensiuni | 180х120х80 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807573961 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Trio Guayana 651000232 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.