Caracteristici generale
| Serie | Bogota |
| Lăţime | 90 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Înălţime | 98 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 260 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Max. puterea lămpii | 3 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Culoarea carcasei | antracit |
| Specificații | Producator: Germania |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807296952 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio R28200642 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.