Caracteristici generale
| Serie | Trio |
| Lăţime | 140 mm |
| Înălţime | 50 mm |
| Tip patron | SMD LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 800 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Max. puterea lămpii | 10 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | alb ,
transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | antracit |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807382266 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Trio Trent 226960242 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.