| Reglarea luminii | da |
| Flux luminos | 2600 lm |
| Tipul de strălucire | 2700K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 20.5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | auriu |
| Culoare carcasa | negru |
| Înălţime | 480 mm |
| Diametru | 160 mm |
| Dimensiuni | 480х160 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807541762 |









