Caracteristici generale
| Înălţime | 190 mm |
| Diametru | 310 mm |
| Lungimea | 190 mm |
| Lățime | 310 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru ,
auriu |
| Telecomanda | nu |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807284348 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Trio Jimmy R60121002 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.