Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED |
| Număr de lămpi | 2 |
| Putere | 3.8 W |
| Temperatura de culoare | 3000 К |
| Fluxului de lumină | 660 lm |
| Culoare | alb ,
crom |
| Materialul carcasei | acryl |
| Materialul armei | metal |
| Dimensiuni | 305x160 mm |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807299335 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Trio Pontius (875810206) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.