| Înălţime | 185 mm |
| Lungimea | 380 mm |
| Lățime | 740 mm |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 3.8 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807285987 |









