Caracteristici generale
| Tip de lampă | halogen ,
LED |
| Număr de lămpi | 3 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 5 W |
| Soclu | bec Led încorporat |
| Clasă de protecţie | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Temperatura de culoare | 3000 К |
| Fluxului de lumină | 450 lm |
| Culoare de iluminare | alb cald |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | plastic |
| Înălţime | 100 mm |
| Dimensiuni | 270х100х80 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807473698 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Trio Taurus 652910332 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.